15
edits
(7 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| Adrien Cossa || souliane|| thu || sun || || | | Adrien Cossa || souliane|| thu || sun || || | ||
|- | |||
| Michal Piotrowski || || wed || sun || || | |||
|- | |||
| Piotr Nosek || || wed || sat || || | |||
|- | |- | ||
| Dave Cridland || dwd || wed || mon || || Alofted already | | Dave Cridland || dwd || wed || mon || || Alofted already | ||
Line 48: | Line 52: | ||
| Johannes Hund || || thu || sun || || | | Johannes Hund || || thu || sun || || | ||
|- | |- | ||
| Steffen Larsen || || thu || sun || 2 || | | Steffen Larsen || zool / slarsen || thu || sun || 2 || | ||
|- | |- | ||
| Joachim Lindborg || || thu || sun || 1 || | | Joachim Lindborg || || thu || sun || 1 || | ||
Line 60: | Line 64: | ||
| Lloyd Watkin || || thu || sun || || No hotel required | | Lloyd Watkin || || thu || sun || || No hotel required | ||
|- | |- | ||
| Matthew Wild || || thu || sun || | | Matthew Wild || || thu || sun || || | ||
|} | |} | ||
edits