116
edits
m |
|||
Line 126: | Line 126: | ||
| Berlin, Germany | | Berlin, Germany | ||
| [[Meetups/Berlin|Meetup]] | | [[Meetups/Berlin|Meetup]] | ||
|- | |||
| July 2022 | |||
| Grünstadt, Germany | |||
| [[Sprints/2022_July_Gruenstadt|Sprint]] | |||
|- | |- | ||
| August 2022 | | August 2022 | ||
Line 142: | Line 146: | ||
| Hamburg, Germany | | Hamburg, Germany | ||
| [[Sprints/2023-06_Elbe-Sprint_Hamburg|Sprint]] | | [[Sprints/2023-06_Elbe-Sprint_Hamburg|Sprint]] | ||
|- | |||
| December 2023 | |||
| Hamburg, Germany | |||
| [https://events.ccc.de/congress/2023 37th Chaos Communication Congress] | |||
|- | |||
| February 2024 | |||
| Brussels, Belgium | |||
| [[Conferences/Summit 26|Summit 26]] | |||
|- | |||
| February 2024 | |||
| Brussles, Belgium | |||
| [https://fosdem.org/2024/ FOSDEM 2024] | |||
|- | |||
| July 2024 | |||
| Berlin, Germany | |||
| [[Sprints/2024-07_Berlin|Sprint]] | |||
|} | |} | ||
edits