43
edits
(→Summit Participants: Adrien is not available to come) |
(→Summit Participants: Remove myself from list of participants.) |
||
Line 371: | Line 371: | ||
|- | |- | ||
| 23 | | 23 | ||
| Andrzej | | Andrzej | ||
| Wójcik | | Wójcik | ||
Line 390: | Line 380: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | 24 | ||
| Andriy | | Andriy | ||
| Utkin | | Utkin | ||
Line 400: | Line 390: | ||
| decent.im operator | | decent.im operator | ||
|- | |- | ||
| | | 25 | ||
| Jérôme | | Jérôme | ||
| Sautret | | Sautret | ||
Line 408: | Line 398: | ||
| yes | | yes | ||
| yes | | yes | ||
| | |||
|- | |||
| 26 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits