66
edits
Line 136: | Line 136: | ||
| Libervia CLI: Swiss Army Knife for XMPP | | Libervia CLI: Swiss Army Knife for XMPP | ||
| Jérôme Poisson (Goffi) | | Jérôme Poisson (Goffi) | ||
|- | |||
| XMPP in Wind and Solar Measurement | |||
| W. Martin Borgert (debacle) | |||
|- | |- | ||
| Example Title | | Example Title |
edits