3
edits
m (→Agenda) Tags: Mobile web edit Mobile edit |
Videsnelson (talk | contribs) m |
||
Line 186: | Line 186: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Ibis Brussels City Centre | | Ibis Brussels City Centre | ||
|- | |||
| Nelson | |||
| Vides | |||
| videsnelson | |||
| Feb 1 - 6 | |||
| Yes | |||
| Holiday Inn Express. Attending FOSDEM as well. | |||
|} | |} | ||
edits