117
edits
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 51: | Line 51: | ||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0463.html 0463] | | [https://xmpp.org/extensions/xep-0463.html 0463] | ||
| MUC Affiliations Versioning | | MUC Affiliations Versioning | ||
|- | |||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0482.html 0482] | |||
| Call Invites | |||
|} | |} | ||
Line 123: | Line 126: | ||
| Berlin, Germany | | Berlin, Germany | ||
| [[Meetups/Berlin|Meetup]] | | [[Meetups/Berlin|Meetup]] | ||
|- | |||
| July 2022 | |||
| Grünstadt, Germany | |||
| [[Sprints/2022_July_Gruenstadt|Sprint]] | |||
|- | |- | ||
| August 2022 | | August 2022 | ||
Line 135: | Line 142: | ||
| Brussles, Belgium | | Brussles, Belgium | ||
| [https://fosdem.org/2023/ FOSDEM 2023] | | [https://fosdem.org/2023/ FOSDEM 2023] | ||
|- | |||
| June 2023 | |||
| Hamburg, Germany | |||
| [[Sprints/2023-06_Elbe-Sprint_Hamburg|Sprint]] | |||
|- | |||
| December 2023 | |||
| Hamburg, Germany | |||
| [https://events.ccc.de/congress/2023 37th Chaos Communication Congress] | |||
|- | |||
| February 2024 | |||
| Brussels, Belgium | |||
| [[Conferences/Summit 26|Summit 26]] | |||
|- | |||
| February 2024 | |||
| Brussles, Belgium | |||
| [https://fosdem.org/2024/ FOSDEM 2024] | |||
|- | |||
| July 2024 | |||
| Berlin, Germany | |||
| [[Sprints/2024-07_Berlin|Sprint]] | |||
|} | |} | ||
Line 154: | Line 181: | ||
* [[User:Larma/Application 2022|Membership Application 2022]] | * [[User:Larma/Application 2022|Membership Application 2022]] | ||
* [[User:Larma/Council Candidacy 2022|Council Candidacy 2022]] | * [[User:Larma/Council Candidacy 2022|Council Candidacy 2022]] | ||
* [[User:Larma/Application 2023|Membership Application 2023]] | |||
* [[User:Larma/Council Candidacy 2023|Council Candidacy 2023]] |
edits