116
edits
Line 30: | Line 30: | ||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0444.html 0444] | | [https://xmpp.org/extensions/xep-0444.html 0444] | ||
| Message Reactions | | Message Reactions | ||
|- | |||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0446.html 0446] | |||
| File metadata element | |||
|- | |||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0447.html 0447] | |||
| Stateless file sharing | |||
|- | |||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0448.html 0448] | |||
| Encryption for stateless file sharing | |||
|- | |||
| [https://xmpp.org/extensions/xep-0449.html 0449] | |||
| Stickers | |||
|} | |} | ||
edits