Difference between revisions of "Sprints/2020 March Berlin"
Jump to navigation
Jump to search
Vanitasvitae (talk | contribs) |
|||
Line 115: | Line 115: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Paul | |||
| vanitasvitae | |||
| Smack, OMEMO | |||
| local | |||
| yes | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |