64
edits
(Added Michal as an attendee.) |
|||
Line 181: | Line 181: | ||
| Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | | Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | ||
| not yet | | not yet | ||
| | |||
|- | |||
| Severino | |||
| Ferrer de la Peñita | |||
| Seve (SouL) | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| Yes, Thon Hotel EU | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits