165
edits
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| State preserved after SM resumption | | State preserved after SM resumption | ||
| | | not (clearly) specified | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
|- | |||
| Designed as | |||
| Property of the stream controlled via IQs | |||
| Stream feature | |||
| Stream feature | |||
|} | |} |
edits