Difference between revisions of "Conferences/Summit 25"
Jump to navigation
Jump to search
Line 131: | Line 131: | ||
| Yes (city centre) | | Yes (city centre) | ||
| Summit, not FOSDEM | | Summit, not FOSDEM | ||
|- | |||
| Natalie | |||
| Wirth | |||
| | |||
| Feb 1 - 5 | |||
| Yes | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |