39
edits
(eevvoors attendance) |
|||
(2 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 88: | Line 88: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Edwin | | Edwin | ||
| Mons | | Mons | ||
| [[User:intosi]] | | [[User:intosi|intosi]] | ||
| Wednesday - Sunday | | Wednesday - Sunday | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Yvo | |||
| Meeres | |||
| [[User:eevvoor|Eevvoor]] | |||
| Trying all days | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits