Difference between revisions of "Conferences/Summit 23"
Jump to navigation
Jump to search
(add myself) |
|||
Line 66: | Line 66: | ||
| yes | | yes | ||
| staying with some colleagues | | staying with some colleagues | ||
|- | |||
| Guus | |||
| der Kinderen | |||
| guus | |||
| Thursday - Sunday | |||
| not yet | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |