Difference between revisions of "Conferences/Summit 23"
Jump to navigation
Jump to search
Line 146: | Line 146: | ||
| Tuesday - Saturday | | Tuesday - Saturday | ||
| yes | | yes | ||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| Mathieu | |||
| Pasquet | |||
| mathieui | |||
| Wednesday - Sunday | |||
| yes | |||
| | |||
|} | |} | ||