Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
Michalwski (talk | contribs) |
|||
Line 180: | Line 180: | ||
| michalwski | | michalwski | ||
| Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | | Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | ||
| | | Yes, Thon | ||
| | |||
|- | |||
| Bartlomiej | |||
| Gorny | |||
| bg | |||
| Thu Feb 1 - Sun Feb 4 | |||
| Yes, Thon | |||
| | | | ||
|- | |- |