Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
(Added Michal as an attendee.) |
|||
Line 174: | Line 174: | ||
| Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | | Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| Michal | |||
| Piotrowski | |||
| michalwski | |||
| Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | |||
| not yet | |||
| | | | ||
|} | |} |