Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
Line 116: | Line 116: | ||
| Dwisnewski | | Dwisnewski | ||
| Jan 30 - Feb 5 | | Jan 30 - Feb 5 | ||
| soon | |||
| | |||
|- | |||
| Andrzej | |||
| Wójcik | |||
| Hantu.sc | |||
| Jan 31 - Feb 4 | |||
| soon | | soon | ||
| | | |