Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
Line 209: | Line 209: | ||
| Wednesday Jan 31 – TBD | | Wednesday Jan 31 – TBD | ||
| No | | No | ||
| | |||
|- | |||
| Paweł | |||
| Ścibiorski | |||
| alameyo | |||
| Thursday Feb 1 – Monday Feb 5 | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} |