Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
Line 188: | Line 188: | ||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | | Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | ||
| Yes, Thon Hotel EU | | Yes, Thon Hotel EU | ||
| | |||
|- | |||
| Mathieu | |||
| Pasquet | |||
| mathieui | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| No | |||
| | | | ||
|} | |} |