Difference between revisions of "Conferences/Summit 22"
Jump to navigation
Jump to search
Line 145: | Line 145: | ||
| ralphm | | ralphm | ||
| Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | | Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | ||
| Not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Jan-Carel (JC) | |||
| Brand | |||
| jcbrand | |||
| (tbd) | |||
| Not yet | | Not yet | ||
|} | |} |