43
edits
m |
(Add myself to the list of summit participants.) |
||
Line 195: | Line 195: | ||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | | Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | ||
| No | | No | ||
| | |||
|- | |||
| Holger | |||
| Weiß | |||
| Holger | |||
| Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | |||
| Not yet | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits