23
edits
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 151: | Line 151: | ||
| Brand | | Brand | ||
| jcbrand | | jcbrand | ||
| | | Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | ||
| | | Yes, Thon Hotel EU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Thanos | | Thanos | ||
Line 174: | Line 174: | ||
| Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | | Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| Michal | |||
| Piotrowski | |||
| michalwski | |||
| Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | |||
| not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Severino | |||
| Ferrer de la Peñita | |||
| Seve (SouL) | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| Yes, Thon Hotel EU | |||
| | |||
|- | |||
| Mathieu | |||
| Pasquet | |||
| mathieui | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| No | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits