Difference between revisions of "Conferences/FOSDEM 2019"
Jump to navigation
Jump to search
Line 27: | Line 27: | ||
| Buquet | | Buquet | ||
| [[User:pep.|pep.]] | | [[User:pep.|pep.]] | ||
|- | |||
| Jérôme | |||
| Poisson | |||
| [[User:Goffi|goffi]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |