Difference between revisions of "Conferences/FOSDEM 2018"
Jump to navigation
Jump to search
Line 31: | Line 31: | ||
| Tilanus | | Tilanus | ||
| winfried | | winfried | ||
|- | |||
| Edwin | |||
| Mons | |||
| intosi | |||
|} | |} | ||