23
edits
(13 intermediate revisions by 8 users not shown) | |||
Line 81: | Line 81: | ||
| Tilanus | | Tilanus | ||
| winfried | | winfried | ||
| Wednesday Jan 31 - Mon 5 jan | | Wednesday Jan 31 - Mon 5 jan | ||
| | | yes, Thon Hotel EU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 130: | Line 130: | ||
| Smith | | Smith | ||
| kev | | kev | ||
| | | Wed-Sat | ||
| | | Yes, Thon | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 139: | Line 139: | ||
| Jan 31 - Feb 3 | | Jan 31 - Feb 3 | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| Ralph | |||
| Meijer | |||
| ralphm | |||
| Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | |||
| Not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Jan-Carel (JC) | |||
| Brand | |||
| jcbrand | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| Yes, Thon Hotel EU | |||
| | |||
|- | |||
| Thanos | |||
| Doukoudakis | |||
| Thanos | |||
| Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | |||
| Not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Pete | |||
| Burgess | |||
| Pete | |||
| Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | |||
| Not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Matthew | |||
| Wild | |||
| MattJ | |||
| Wednesday Jan 31 – Monday Feb 5 | |||
| Yes | |||
| | |||
|- | |||
| Michal | |||
| Piotrowski | |||
| michalwski | |||
| Wed Jan 31 - Sun Feb 4 | |||
| not yet | |||
| | |||
|- | |||
| Severino | |||
| Ferrer de la Peñita | |||
| Seve (SouL) | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| Yes, Thon Hotel EU | |||
| | |||
|- | |||
| Mathieu | |||
| Pasquet | |||
| mathieui | |||
| Wednesday Jan 31 – Sunday Feb 4 | |||
| No | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits