117
edits
Line 87: | Line 87: | ||
| Brussles, Belgium | | Brussles, Belgium | ||
| [[Conferences/FOSDEM_2020|FOSDEM 2020]] | | [[Conferences/FOSDEM_2020|FOSDEM 2020]] | ||
|- | |||
| March 2020 | |||
| Duesseldorf, Germany | |||
| [[Sprints/2020_March_Duesseldorf|OMEMO Sprint]] | |||
|- | |||
| March 2020 | |||
| Berlin, Germany | |||
| [[Sprints/2020_March_Berlin|Sprint]] | |||
|} | |} | ||
edits