13
edits
Line 14: | Line 14: | ||
| '''Room:''' | | '''Room:''' | ||
| [xmpp:dresden-meetup@conference.jugendhacker.de?join dresden-meetup@conference.jugendhacker.de] | | [xmpp:dresden-meetup@conference.jugendhacker.de?join dresden-meetup@conference.jugendhacker.de] | ||
|- | |||
| '''Protocols''' | |||
| [[Meetups/Dresden/Protocols| Dresden/Protocols]] | |||
|} | |} | ||
edits