Difference between revisions of "Sprints/2019 September Stockholm"
Jump to navigation
Jump to search
(→Venue) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
| Philipp Hörist | | Philipp Hörist | ||
| Gajim | | Gajim | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| blabla | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} |