Difference between revisions of "Conferences/Summit 23"
Jump to navigation
Jump to search
Vanitasvitae (talk | contribs) |
|||
Line 245: | Line 245: | ||
| Thursday - Sunday (Leopold) | | Thursday - Sunday (Leopold) | ||
| Not yet | | Not yet | ||
| | |||
|- | |||
| Melvin | |||
| Keskin | |||
| melvo | |||
| Wednesday - Sunday | |||
| yes | |||
| | |||
|- | |||
| Germán | |||
| Márquez Mejía | |||
| mancho / manchito | |||
| Wednesday - Sunday | |||
| yes | |||
| | | | ||
|- | |- |