Difference between revisions of "Conferences/FOSDEM 2019"
Jump to navigation
Jump to search
Vanitasvitae (talk | contribs) |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
| Schaub | | Schaub | ||
| vanitasvitae | | vanitasvitae | ||
|- | |||
| Guus | |||
| der Kinderen | |||
| guus | |||
|- | |||
|} | |} | ||