17
edits
Linus Jahn (talk | contribs) (Add segal to attendees) |
|||
Line 105: | Line 105: | ||
| | | | ||
| segal | | segal | ||
| | |||
| y | |||
| y | |||
| y | |||
| local | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| Melvin Keskin | |||
| melvo | |||
| | |||
| y | |||
| y | |||
| y | |||
| local | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| Germán Márquez Mejía | |||
| mancho / manchito | |||
| | | | ||
| y | | y |
edits