Difference between revisions of "Conferences/Summit 25"
Jump to navigation
Jump to search
Vanitasvitae (talk | contribs) |
|||
Line 153: | Line 153: | ||
| Yes | | Yes | ||
| summit + FOSDEM | | summit + FOSDEM | ||
|- | |||
| Paul | |||
| Schaub | |||
| vanitasvitae | |||
| Feb 2 - 6 | |||
| Yes | |||
| Staying near Bruxelles Midi | |||
|} | |} | ||