Difference between revisions of "Sprints/2019 September Stockholm"
Jump to navigation
Jump to search
(→Attendees: add pulkomandy) |
(→Attendees: Hmmmmm) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Zash | |||
| Prosody? | |||
| | |||
| Maybe | |||
|} | |} |