117
edits
m |
|||
Line 45: | Line 45: | ||
| [https://github.com/haikuarchives/jabber4haiku Jabber4Haiku] rewrite using gloox | | [https://github.com/haikuarchives/jabber4haiku Jabber4Haiku] rewrite using gloox | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Mathieu “mathieui” Pasquet | | Mathieu “mathieui” Pasquet | ||
Line 50: | Line 51: | ||
| Some | | Some | ||
| | | | ||
|- | |||
| Marvin W. | |||
| Something Dino | |||
| Some | |||
| Staying Fr-Mo | |||
|- | |||
| fiaxh | |||
| Something Dino | |||
| Some | |||
| Staying Fr-Mo | |||
|} | |} |
edits