58
edits
Link Mauve (talk | contribs) (→Summit Participants: Add myself) |
|||
Line 202: | Line 202: | ||
| Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | | Thursday Feb 1 – Sunday Feb 4 | ||
| Yes, Leopold Hotel | | Yes, Leopold Hotel | ||
| | |||
|- | |||
| Emmanuel Gil | |||
| Peyrot | |||
| Link Mauve | |||
| Wednesday Jan 31 – TBD | |||
| No | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits