41
edits
Line 256: | Line 256: | ||
| XMPP Introduction Talk | | XMPP Introduction Talk | ||
| Friday? Saturday? | | Friday? Saturday? | ||
|} | | | ||
|- | |||
| eevvoor | |||
| ANIS Update | |||
| Friday | |||
| | |||
} | |||
== Online Resources (To be updated soon) == | == Online Resources (To be updated soon) == |
edits