514
edits
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Ali Mattouk | |Ali Mattouk | ||
| | |31 | ||
| | |4 | ||
|} | |} | ||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|Ludovic Bocquet | |Ludovic Bocquet | ||
| | |21 | ||
| | |14 | ||
|- | |- | ||
|Jan-Carel Brand | |Jan-Carel Brand | ||
| | |35 | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|Dave Cridland | |Dave Cridland | ||
| | |34 | ||
| | |1 | ||
|- | |- | ||
|Alexander Gnauck | |Alexander Gnauck | ||
| | |35 | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|Daniel Gultsch | |Daniel Gultsch | ||
| | |34 | ||
| | |1 | ||
|- | |- | ||
|Tim Henkes | |Tim Henkes | ||
| | |35 | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|Edward Maurer | |Edward Maurer | ||
| | |34 | ||
| | |1 | ||
|- | |- | ||
|Mathieu Pasquet | |Mathieu Pasquet | ||
| | |33 | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
|Daniel Pocock | |Daniel Pocock | ||
| | |19 | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
|Jérôme Poisson | |Jérôme Poisson | ||
| | |35 | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|Jonas Schäfer | |Jonas Schäfer | ||
| | |33 | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
|Florian Schmaus | |Florian Schmaus | ||
| | |34 | ||
| | |1 | ||
|- | |- | ||
|Winfried Tilanus | |Winfried Tilanus | ||
| | |35 | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|Matthew Wild | |Matthew Wild | ||
| | |34 | ||
| | |1 | ||
|- | |||
|Heiner Wolf | |||
|34 | |||
|1 | |||
|} | |} | ||