Difference between revisions of "Sprints/2020 March Berlin"
Jump to navigation
Jump to search
Line 52: | Line 52: | ||
| COM8 | | COM8 | ||
| UWPX Push (probably) | | UWPX Push (probably) | ||
| no | |||
| | |||
|- | |||
| Andrzej Wójcik | |||
| Hantu.sc | |||
| BeagleIM/SiskinIM/Tigase interoperability | |||
| no | | no | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |