Difference between revisions of "GSoC"
Jump to navigation
Jump to search
Vanitasvitae (talk | contribs) |
(Add 2021) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| [[GSoC/2020 | 2020]] | | [[GSoC/2020 | 2020]] | ||
| accepted | | accepted | ||
| n/a | |||
| | |||
|- | |||
| [[Summer of Code 2021 | 2021]] | |||
| n/a | |||
| n/a | | n/a | ||
| | | | ||
|} | |} |