Difference between revisions of "Conferences/Summit 24"
Jump to navigation
Jump to search
Line 145: | Line 145: | ||
| Wed-Mon | | Wed-Mon | ||
| Thon | | Thon | ||
| | |||
|- | |||
| Nicolas | |||
| Vérité | |||
| Nÿco | |||
| Wed-Sun | |||
| yes | |||
| Thon City Centre, from Thu night to Sun afternoon | |||
|} | |} | ||