Difference between revisions of "Conferences/Summit 23"
Jump to navigation
Jump to search
Line 109: | Line 109: | ||
| yes | | yes | ||
| In Brussels 2019-01-28 - 2019-02-07 | | In Brussels 2019-01-28 - 2019-02-07 | ||
|- | |||
| Jérôme | |||
| Poisson | |||
| goffi | |||
| todo | |||
| more or less | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |