Difference between revisions of "Conferences/POSS 2017"
Jump to navigation
Jump to search
Link Mauve (talk | contribs) (→Who is coming: Adding myself.) |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
| Peyrot | | Peyrot | ||
| Link Mauve | | Link Mauve | ||
| | |||
|- | |||
| Jérôme | |||
| Poisson | |||
| Goffi | |||
| | | | ||
|} | |} |