182
edits
Line 32: | Line 32: | ||
| https://account.conversations.im/privacy/ | | https://account.conversations.im/privacy/ | ||
| 8 Euro / year after 6 month trial | | 8 Euro / year after 6 month trial | ||
|- | |||
| magicbroccoli.de | |||
| [https://status.conversations.im/historical 99.66%] | |||
| [https://compliance.conversations.im/server/magicbroccoli.de/ 19/19] | |||
| [https://xmpp.net/result.php?domain=magicbroccoli.de&type=client Grade A] | |||
| https://magicbroccoli.de/datenschutz/ | |||
| Free | |||
|- | |- | ||
| trashserver.net | | trashserver.net |
edits